Sklepy eCommerce i Strony Firmowe WEB

Wprowadzimy Twoją firmę w świat eBiznesu

Kursy z obsługi

Prowadzimy kursy wprowadzające w technologię ecommerce której używamy, więc jeśli jesteś gotowy zacząć swoją przygodę skontaktuj się z nami.

Sklepy e-commerce i strony internetowe

Tworzymy sklepy ecommerce oraz strony firmowe. Eleganckie oraz nowoczesne strony to część naszej pracy. Sprawdź nasze projekty.

Shopify Wix i podobne SaaS

Pomagamy ludziom znaleźć naszych klientów w sieci tak by ich handel działał na szeroką skalę.

Kilka słów o nas

Jesteśmy niewielką agencją, która pomaga przedsiębiorcom zacząć internetowy biznes. Pokazujemy nowe możliwości marketingu na miarę XXI wieku. Poszerzamy spojrzenie na social media i reklamę w sieci. Edukujemy naszych klientów z technologii które wprowadzamy. Jesteśmy zgraną drużyną i optymistycznymi ludźmi zaangażowanymi w to co robimy. Współpraca z nami daje przewagę nad konkurencją. Spotkaj się z nami i pozwól nam wykonać zlecenie dla Ciebie.

Nasze prace

Twój sklep lub strona

Jesteśmy ekspertami we wprowadzaniu nowych technologii w życie. Nasze strony i sklepy są w pełni zarządzalne. Używamy globalnych i sprawdzonych narzędzi. Uczymy użytkownika jak od podstaw być właścicielem sklepu internetowego. Jesteśmy również otwarci na nowe pomysły. Zmiany to część naszej pracy więc liczymy na komentarze. Słuchamy wszelkich uwag w trakcie wykonywania projektu. Zapraszamy do współpracy.

Poznaj nas

Maciej
Backend/PHP Developer
Agnieszka
Graphic Designer, Ilustrator
Marcin
Project Manager, Web Developer
Michał
Frontend /HTML Developer